صفحه رسمی دکتر الهام ایزدی در اینستاگرام را دنبال نمایید. FOLLOW US

در این روش از سوزن­های بسیار ظریف عایق بندی شده برای انتقال پالس­های رادیو فرکانسی فشار بالا به بافت مورد نظر استفاده می­شود؛ درنتیجه، با تولید الاستین و فیبرهای کلاژن در بدن پوست سفت و سالمتر می­شود.

دستگاه ما ـ RF  از میکرونیدل استفاده می­کند، بنابراین حرارت RF در لایه­های خارجی پوست وجود ندارد، و به دلیل نفوذ در لایه­های  عمیق­تر، لایه های بالایی پوست خنک می­ماند.

استفاده از میکرونیدل RF

میکرونیدل­ها مستقیما تا عمق خاصی از پوست نفوذ می­کنند، و انرژی رادیو فرکانس داخل پوست رها می شود. این کار باعث گرم شدن بافت عمیق پوست و درنتیجه تحریک کلاژن و تولید فیبرهای جدید کلاژن می­شود. نوک سوزن حاوی ۲۵ سوزن بسیار ریز طلایی است، که به شکل یک کنداکتور درونی عمل می­کنند:

قبل از شروع، صورت کمی بی­حس می­شود. مدت زمان کار بر روی تمام صورت، بسته به سطح مورد نظر و آستانه تحمل درد ۳۰-۲۰ دقیقه است. بلافاصله بعد از شروع کار، صورت گرم، قرمز و متورم می­شود. پس از ۴ روز اثر سوزن شده و پوست صورت شما بتدریج سفت و شاداب می­شود.

پس از چند بار درمان تفاوت قابل ملاحظه­ای را مشاهده خواهید کرد؛ این روش باعث از بین رفتن چروک، سفت شدن پوست، جوان سازی، تنگ شدن منافذ پوست و غیره می­شود.

ترکیب میکرونیدل و رادیوفرکانس باعث بهبود قابل توجهی در کیفیت و بافت پوست می­شود. این ترکیب همچنین باعث رفع نگرانی در مورد سفت و روشن سازی پوست، کاهش اندازه منافذ پوستی و علائم کشیدگی می­شود. این روش همچنین برای درمان اسکارهایی مانند اسکارهای آکنه، اسکارهای مثلثی، اسکارهای لاغری، سوختگی و اسکارهای جراحی نیز مفید است.

مزایای آر اف

  •   حداقل حالت تهاجمی
  •    مدت کمتر و وقفه کوتاه­­تر
  •   ریسک کمتر برای ایجاد عوارضی مانند اسکار و تیرگی پس از التهاب پوست

 

مراقبت­های پس از درمان

چند ساعت پس از درمان ممکن است پوست کمی قرمز و متورم شود. در این زمان لازم است، از هر گونه ماساژ و قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری شود. درمان­های تهاجمی­تر ممکن است، به دلیل تشکیل لایه­های جدید باعث پوسته پوسته شدن پوست شود. در این مرحله استفاده از مرطوب کننده و ضدآفتاب طیف وسیع توصیه می­شود.

 

چه اتفاقی خواهد افتاد

پس از نفوذ انرژی RF به درم، بافت هدف در غشای میانی شروع به بازسازی پوست می­کند. درمان ترکیبی میکرونیدل و فرکشنال، به عنوان بهترین روش برای رفع چروک­های عمیق و اسکارهای آکنه می­تواند، به صاف شدن پوست چروک کمک کند.